Akustik Ürünler

Akustik Malzemeler

Akustik düzenlemelerde kullanılan akustik ses yalıtım malzemeleri bir arada bulabileceğiniz sitemizde, tüm akustik malzemeler ve modellerini görebilirsiniz. Akustik kumaş panel ve akustik masa seperatörü modellerimizle, ofislerinizde akustik düzeni sağlayabilir, isterseniz markanızın renklerine ya da ofisinizin dekorasyonuna uygun renklerde akustik ürüne sahip olabilirsiniz.
Akustik ürünler arasında tarzınız ve ihityacınıza en uygun alternatifi mutlaka bulabilirsiniz.

AKUSTİK ÜRÜNLER

Ortam akustiğini düzenleyebilmek için çağımız teknolojisinde gelinen noktada; kullanılabilen en iyi ses emiş yetisine sahip ve uzun ömürlü ürünleri sayfamızda görebilirsiniz. Akustik ürünlerin hesaplama yapılmaksızın kullanılmaması gereken ürünlerdir. Akustik düzenlemelerde kullanılabilecek ürünler; akustik süngerler, keçe kumaş modelleri, akustik kumaşlar, kumaş panel modelleri, akustik paravanlar, akustik yüzer tavan modelleri, basotect süngerler ve akustik halılardır.

Akustik ürünlerimizi ve özelliklerini aşağıda görebilir,0212 909 04 19 numaralı telefondan bize ulaşarak doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Akustik Ürünler
Akustik Masa Seperatörleri

Akustik Masa Seperatörleri

Çağrı merkezi gibi bir çok insanın yan yana çalıştığı geniş alanlarda ortam akustiğini düzenlemek için kullanmakta olduğumuz, akustik masa seperatörlerimiz içeriğindeki madde ve kaplama özellikleriee ait detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Akustik Kumaş Panel

Akustik Kumaş Panel

İstenilen renkte akustik kumaşla kaplanılabilen, içeriğinde cam yünü bulunan yüksek ses emiş özelliğine sahip Akustik Kumaş Panel modellerimize ait detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Yüzer Tavan Panelleri

Yüzer Tavan Panelleri

Özellikle yüksek tavanlı uygulamalarda tercih edilen, hem ortam akustiğini düzenleyen, hem de dekoratif özelliğe sahip Akustik Yüzer Tavan modellerimize ait detaylı bilgiyi sayfamızda görebilirsiniz..

Akustik Süngerler

Akustik Süngerler

Ortam akustiğini oldukça kullanılan ürünlerin başında gelen; akustik sünger modellerimize ait detaylı bilgi, test raporları ve görsellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Akustik Paravanlar

Akustik Paravanlar

Açık alan ofislerde gürültü kirliliğini azaltarak daha verimli çalışmaya olanak sağlayan, aynı zamanda görünümüyle sanki ortamda bir oda oluşturulmuşçasına özel bir alan oluşumuna olanak tanıyan akustik paravanlarımız.

Basotect Akustik Süngerler

Basotect Akustik Süngerler

Melamin hammadesinden üretilmekte olan, insan sağlığına zararı olmayan; beyaz ve gri renklerde üretimi yapılan Basotect Akustik Sünger modellerimize ait detayları sayfamızda bulabilirsiniz.

Akustik Perde

Akustik Perde

Ortamdaki yankı sesleri engellemede etkisi büyük olan akustik perdelerin yalıtım değerleri ve ürün özelliklerinli, uygulama resimlerimizi bu sayfada görebilirsiniz.