Çağrı Merkezi Akustiği

Çağrı Merkezi Akustiği

Açık alanda bir çok kişinin aynı anda telefonla görüştükleri, konuşulanın net bir şekilde duyulması gereken alanlar olan çağrı merkezlerine özel uygulamakta olduğumuz akustik çözümlerle uğultuyu en aza indiriyoruz.


 
Çağrı merkezi akustiği alanında yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile en etkili ürünleri, ortam görselini bozmayacak şekilde uygulamaya özen göstermekteyiz. Kullandığımız akustik ürünleri markanın renklerine uygun olarak şekillendirerek, ortamda marka hakimiyetini oluşturmaktayız. 


 
Çağrı merkezi akustik düzenlemelerinde kullanmakta olduğumuz ürünlerin bazıları; akustik kumaş paneller (tavan sarkıtı şeklinde ya da duvara dikey montajlı), masa seperatörleri (isteğe yönelik olarak içi cam yünü ya da akustik sünger destekli, dışı sıkıştırılmış keçe ya da akustik kumaş kaplı ), baffle lar, akustik halılar, melamin süngerler (istenilen renkte üretilebilir) dir. Ortam değişkenleri ve ihtiyaca yönelik olarak, ihtiyaç sahibiyle birlikte karar verilen ürün ve ürün guruplarının üretiminin yanı sıra uygulamasını da yapmaktayız.