Hakkımızda

Nice Akustik

Nice Akustik olarak, 20 aşkın sektör deneyimimiz, alanında uzmanlaşmış uygulama ekibimiz ve iç mimarlarımız ile her tür ses ve akustik problemine çözüm üretmekteyiz. Nice akustik olarak, satış ve uygulamasını yaptığımız ürünlerin bir çoğunu, uzun arge çalışmaları sonucu oluşturmakta ve gerekli sertifikasyon işlemlerini gerçekleştirilerek, tüm dünya pazarına satışını gerçekleştirmekteyiz. Farklı ürün guruplarımız içerisinde farklı kullanım alanlarına özel olarak; yanmaz, beyaz renkli ya da farklı renk kombinasyonlarında özel üretim yapmaktayız.

Nice Akustik olarak; her zaman farklı ve etkili olan ürünleri kombine ederek, ihtiyaç duyulan konfor ve görsel düzeni sağlamak adına her proje içerisinde özel çalışmalar yapmaktayız. Ortam mimarisinden, kullanılan yüzey kaplamalarına kadar uygulama yapılacak olan alanlar dikkatle belirlenerek, planlandığı şekilde uygulama yaparak, alınan işi en kısa zaman süresi içerisinde, en temiz şekilde teslim etmeye özen gösteren ekibimiz, iş sonunda tüm testleri kendisi yaparak, müşterinin de memnuniyetini temin ederek işi tamamlamaktadır.

Akustik ürünlerimizi ve özelliklerini aşağıda görebilir, 0212 909 04 19 numaralı telefondan bize ulaşarak doğrudan bilgi alabilirsiniz.

Nice Akustik Hakkında

WHAT WE THINK ABOUT OUR CHARITY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nunc neque odio, auctor a euismod ac, efficitur quis ante. Vivamus facilisis ullamcorper felis. Praesent gravida nec nibh vel finibus. Morbi placerat ex sit amet sem eleifend tristique. Nam tincidunt aliquam efficitur.