Restoran Cafe Akustiği

Restoran Cafe Akustiği

İnsanların bir arada yemek yerken maruz kaldığı gürültü problemini, uzman bir müdahale ile asgari standartlarda gürültü seviyesine indirerek her türlü gürültü kirliliğine çözüm oluşturuyoruz.


 
Restoran ve Cafe lerdeki yoğun ses kirliliğini, kullandığımız akustik kumaş paneller, baffle lar, kanopi modelleri, akustik melamin sünger ürünlerinden uygun görülen ürün veya ürünlerle; belirlediğimiz  akustik olarak yalıtıma ihtiyaç duyulan bölgelerde uygun şekilde uygulayarak, mekan içerisindeki uğultuyu en aza indiriyoruz. 
 

 
İşletmeye sağlayacağınız doğru akustik düzenlemeyle; insanların rahatsız olmadan yemek yiyebildikleri alanlar oluşturabilirsiniz. Restoran akustiği konusunda; keşif ve uygulama hizmetlerimizden yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz : 0212 909 04 19

Restoran Ses YalıtımıRestoranlar ses yalıtımı açısından önem teşgil eden alanlardandır. Mutfak kısmından gelen gürültülerin, yemek yenilen alanda rahatsızlık oluşturmaması için yapılan ses yalıtımı uygulaması oldukça etkilidir. Gürültü oranını en aza indiren restoran ses yalıtımı hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Restoran Akustiğinde Kullanılan Ürünler

Restoran akustiğinde en çok kullanılan ürünleri şu şekilde sıralayabiliriz :
- akustik kumaş paneller
- akustik beyaz süngerler
- akustik baffle modelleri
- akustik paravanlar
Farklı restoranlarda farklı ses yalıtımı ve akustik uygulama teknikleri kullanılabilir. Farklı tavan yüksekliğine sahip restoranlarda akustik düzenleme daha farklı şekillerde yapılır. Ürün yerleşimi ve seçimi önemlidir.