Tavan Ses Yalıtımı

Tavan Ses Yalıtımı

Üst kattan gelen gürültüleri engellemek, ortamda bulunan gürültünün üst katlara gitmesini engellemek amacıyla yapılan tavan ses yalıtımı uygulamamıza ilişkin detaylı bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz.


 
Ses yalıtım uygulamaları tüm odayı ya da alanı kaplayacak şekilde yapılır. Sesin dışarı kaçamasını engellemek için, alan içerisinde yüzer bir alan daha oluşturularak, iç katmana uygulanan ses yalıtım ürünleriyle, ses absorbe edilir . Bu alan üzerine inşa edilen son katman üzerine ;  akustik özellikliürünler olan; akustik kumaş panel ya da akustik sünger gibi ürünler kullanılarak, ortam iöerisindek' akustik düzenlenebilir. Bazı alanlarda ses yalıtımı uygulaması tüm alan yerine bellibölgeye odaklı yapılabilir. Tavandan üst kata geçen sesleri engellemek adına sadece tavan ses yalıtımı uygulaması yapılabilir. Tavan ses yalıtımı için kullanılan ses yalıtım ürünleri hemen hemen duvarda uygulanan ses yalıtım ürünleriyle aynı türde ve qynı uygulama sırasına göre yapılmaktadır. 

 
Tavan ses yalıtımı işleminde kullanmakta olduğumuz ürünlerimizi aşağıda görebilir, Tavan ses yalıtımı hakkında daha detaylı bilgi almak için 0212 909 04 19 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz.